Twitter
Facebook

CarrefourSA Türkiye’de yeni bir yatırıma daha imza atıyor. İlk kez uygulanan konsept ile CarrefourSA, alışverişte bambaşka bir dönem başlatıyor.

Türkiye’nin en büyük perakende zincirlerinden biri olan CarrefourSA, 28 Nisan 2011’de dev hipermarketini, mağazada düzenlenecek sürprizlerle dolu festival ile açıyor. Bakırköy’de bulunan Marmara Forum AVM’de açılacak olan hipermarketi ile CarrefourSA ilk kez uyguladığı konsept ile alışverişi bambaşka bir deneyime dönüştürüyor.

Perakendede hem çok rahat hem de çok eğlenceli yepyeni, çığır açan bir konsept yaratan Marmara Forum CarrefourSA alışverişte rahatlığın ve eğlencenin ucuzlukla buluşacağı tüm yenilikleri birlikte yaşayacaksınız.

Sadece taze gıda alanı bir süpermarketin 10 katı büyüklüğünde
Ortalama bir süpermarket alanın yaklaşık 10 katı büyüklüğünde olan ve 3000 adet taze ürün çeşidi ile Türkiye’nin aynı çatı altındaki en büyük taze gıda pazarına sahip olan Marmara Forum CarrefourSA semt pazarındaki ürünler ile sokağınızdaki dükkânları tek bir alanda bir araya getiriyor. Bu alanda, Malatya Pazarı, Safranbolu Lokumcusu ve Kafkas gibi kendi alanında uzman markalarla zenginleştirilmiş Çarşı sokağında keyifli bir alışveriş yapabilir ve Güllüoğlu, Pelit, Waffle Art, Mr. Kumpir, Crispy Creme gibi konusunda uzman firmaların özel standlarında keyifli saatler geçirebilirsiniz.

En taze ve geniş çeşidiyle hizmet veren balık reyonu, sushi bar ile hem yerinde tüketim hem de hazır paketler halindeki ürünleri sushi severlerin beğenisine sunuyor. Birbirinden lezzetli yöresel ürünler, zengin çeşitli peynirler, turşular ile donanmış şarküteri alanına sahip hipermarkette meşhur Karagöl çeşnili sucuk, bonfile pastırma ve özel Eta bal bulunan markalardan sadece birkaçı. Trabzon tel peynirinden Konya bez tulumuna kadar birçok çeşit sunan yöresel peynirlerinin tadına bakmadan geçemeyeceksiniz.

Türkiye’de bir ilke daha imza atan CarrefourSA ilk defa dondurulmuş kullanıma hazır pastaları ve Verita markasıyla dünyanın dört bir yanından gelen 90 çeşit ithal tropikal ürünü Türk tüketicisiyle buluşturarak farklı tadları müşterisinin beğenisine sunuyor.

Gurme ürünleri tercih edenler için zengin gurme seçenekleri, dilimlenmiş meyve ve salata servisi ve aynı zamanda doğranmış yemeye hazır sebzeler, yemek pişirmek için vakti az olanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin en kaliteli et markalarını bünyesinde barındıran kasap reyonu tüketicilerini dinlendirilmiş (dry aged) et ürünleriyle de buluşturuyor. Yerinde üretim ve şeffaflık politikasının eşliğinde ve veteriner kontrolünde hijyenik şartlarda sağlanan et ürünleri gözünüzün önünde karkas odasında hazırlanıyor.

Marmara Forum CarrefourSA’da ürünlerin tümü 100y üzde yerinde ve gıda mühendislerinin kontrolünde üretiliyor.

Türkiye’nin en büyük organik reyonu

Türkiye’nin en büyük organik reyonuna sahip mağazada 32’si taze gıda olmak üzere toplamda 800 adet ürün ve ayrıca diyet ve diyabet ürünleri olarak ayrılmış 400 adet ürün tüketicisiyle buluşuyor. Geniş ve zengin ürünlerle donatılmış taze organik ürünler reyonunda istediğiniz menüleri hazırlayabilir, mağazada bulunan beslenme uzmanlarından ürünlere ve beslenme alışkanlıklarına yönelik ayrıntılı bilgi alıp, en uygun beslenme programınlarını da oluşturabilirsiniz. Sağlıklı yaşam alanında LCD ekranda gösterilen organik, diyabetik ve glutensiz ürünlerle ilgili filmlerle bu konudaki bilginizi arttırabilir, kişisel beslenmenize yönelik doğru adımlar atabilirsiniz.

Taze gıda alanına özel giriş

Mağaza’ya ayrı bir girişten girerek taze gıda pazarındaki zengin ürünlere ulaşabilirsiniz. Alışverişinizi sağlık, diyet ve organik ürünler için görevlendirilmiş uzman diyetisyenlerin desteğinde yapabilir, taze gıda pazarındaki promosyonlardan haberdar olabilmek için sadece sezon ürünleri ve promosyonların sergilendiği özel alanları gezebilirsiniz.

“Akıllı terazi” uygulamasıyla beklemeye son

Marmara Forum AVM CarrefourSA’nın sebze meyve reyonunda Türkiye’de ilk defa kullanılan “Akıllı terazi” sayesinde tartı işlemleri hız kazanıyor, müşteriler zamandan kazanıyor.

Özel Saklama üniteleri ile donanmış geniş mahzenler
Çok çeşitli peynir, şarap, et çeşitlerini içeren özel mahzenler ile gurmeleri hedef alan CarrefourSA konusunda uzman gıda mühendisleri ve şarap uzmanlarıyla sofralarınıza farklı tatlar getirmenizi sağlıyor.

Bir butonla görevli çağırılıyor
Marmara Forum CarrefourSA’da ayrıca içinde su, çay, kahve servis üniteleri, rahatça oturup keyif yapabileceğiniz kitap ve müzik bölümü, mobil bilgilendirme ekipleri, istediğiniz an yardım çağırabilmeniz için özel görevli çağırma butonları gibi sayısız hizmet sunuluyor. Özel yaşam alanlarında yer alacak olan canlı yarışmalar, şovlar ve imza günleri ile Marmara Forum CarrefourSA, İstanbulluları eğlence ile buluşturacak. Aynı zamanda, aldığınız tekstil ürünleri için terzi ve tadilat hizmetinin yanında, video oyunlarını deneme imkânından ve mağaza içindeki ücretsiz internet hizmetinden faydalanabileceksiniz.

Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir