Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

2013

Market Sayısı AnalizleriTürkiye çapındaki 10 şube ve üzeri marketleri içeren araştırmamızda 2014 yılı Şubat döneminde 112 mağazalık artış yaşandı.
Araştırmamızda 10 ve daha üzeri şube sayısına sahip zincir marketlerin geride bıraktığımız aydaki büyüme performanslarını değerlendiriyoruz.
Aşağıdaki tablodan 145 zincirin “Şubat 2014” dönemindeki performanslarını ve hemen ardından da bunların toplu değerlendirmelerini görebilirsiniz. “Market” kelimesini “içerisinde gıda satışı da olan perakende satış noktaları” olarak tanımladığımızı ve “elektronik market”, “yapı market”, “tekstil market” gibi isimlere sahip olan perakende noktalarını listemizin dışında tuttuğumuzu tekrar belirtiriz.

Listeyi isteğinize göre sıralamak için başlıklara tıklamanız yeterlidir.

Ayrıca tablonun sağ üst köşesindeki arama kutucuğuna arama yapmak istediğiniz kelimenin birkaç harfini girmeniz de yeterli olacaktır. Mesela “dis” yazmak tüm discount marketleri bir arada görmek için kafidir.

Okumaya devam et

migrosMigros, 2013’te 463 milyon TL zarar etti, 2014’te çift haneli satış artışı ile yüzde 6-6.5 FAVÖK marjı öngörülüyor

KAP’a dün akşam bildirdiği finansal sonuçlarına göre, Migros’un dördüncü çeyrek zararı bir önceki yıl aynı döneme göre yaklaşık 5 kat artarak 157 milyon lira olurken; satış gelirleri ise yüzde 10 artışla 1.81 milyar olarak gerçekleşti.

Euro cinsi yüksek borcu bulunan Migros TL’deki değer kaybıyla dördüncü çeyrekte 157 milyon lira, 2013 tamamında ise 463 milyon lira zarar yazarken; 2014 yılında satışlarda çift haneli büyüme ile yüzde 6-6.5 FAVÖK marjı beklediğini açıkladı.

Reuters anketine göre şirketin dördüncü çeyrekte Okumaya devam et

Market Sayısı Analizleri

Türkiye çapındaki 10 şube ve üzeri marketleri içeren araştırmamızda 2012 yılı Kasım – Aralık döneminde 234 mağazalık artış yaşandı. Yeni açılan mağaza sayısı 246 olurken 12 mağaza ise kapandı.
Araştırmamızda 10 ve daha üzeri şube sayısına sahip zincir marketlerin geride bıraktığımız iki aylık dönemindeki performanslarını değerlendiriyoruz ve bu kriterimiz her sayı için geçerli.
Aşağıdaki tablodan 139 zincirin “Kasım – Aralık 2012” dönemindeki performanslarını ve hemen ardından da bunların toplu değerlendirmelerini görebilirsiniz.

“Market” kelimesini, “içerisinde gıda satışı da olan perakende satış noktaları” olarak tanımladığımızı ve satış kalemleri içerisinde gıda olmayan; “elektronik market”, “yapı market”, “tekstil market” gibi isimlere sahip olan perakende noktalarını listemizin dışında tuttuğumuzu tekrar belirtiriz.

Listeyi isteğinize göre sıralamak için başlıklara tıklamanız yeterlidir.

Ayrıca tablonun sağ üst köşesindeki arama kutucuğuna arama yapmak istediğiniz kelimenin birkaç harfini girmeniz de yeterli olacaktır. Mesela “dis” yazmak tüm discount marketleri bir arada görmek için kafidir.

Okumaya devam et