Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

Açılış

1 2 3 5

Bim File MarketPerakende sektörünün lideri BİM’in farklı bir konseptle tüketiciye sunduğu yeni zinciri File’nin ilk mağazası İstanbul Bahçeşehir’deki Prestige Mall AVM’de açıldı

Türkiye’nin lider perakende kuruluşu BİM, mağazalar zincirinin yeni halkası olan File mağazalarının ilkini açtı. İstanbul Bahçeşehir’deki Prestige Mall alışveriş merkezinde açılan ilk File yoğun bir ilgiyle karşılanırken, ilk günkü satış rakamları da hayli yüksek oldu. File mağazalarının 2015 yılı içinde İstanbul’da 10 adede ulaşması hedefleniyor.

Farklı bir satış modeli
File mağazalarında tüketicilerin gıda, kişisel bakım ve genel temizlik ihtiyaçlarını, iyi veya en iyi kalitede ve yüksek standartlarda üretilmiş ürünlerle, sürekli düşük fiyatlardan Okumaya devam et

Conforama Türkiye AçılışıAvrupa’da toplam 265 mağazası olan perakende devi Conforama, Türkiye’de ilk mağazasını İstanbul Ümraniye’de açtı.

Conforama’nın İndirim Kataloğunu Görmek İçin Tıklayınız

Fransa ve Avrupa’da ev mobilyaları ve ev eşyaları alanında en büyük markalardan biri olan Conforama, Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Laurent Bili, Conforama Grubu CEO’su Thierry Guibert, Steinhoff International CEO’su Markus Jooste, ve Conforama Türkiye Genel Müdürü Stéphane Mircad’ın katılımıyla Türkiye’deki ilk mağazasını bugün açtı.

Conforama Adres ve Telefon Bilgileri: Okumaya devam et

Alman teknoloji market zinciri Saturn, Türkiye’deki ikinci yatırımını İstanbul Beyoğlu’nda 9 bin metrekarelik mağazayla yaptı.

Demirören Grubu’nun Beyoğlu’ndaki alışveriş merkezine yerleşen Saturn, halka kapılarını bugün saat 10.00’da 500 güvenlik görevlisi eşliğinde yapılacak. Media-Saturn Türkiye Genel Müdürü Nuri Topatan, “İstiklal Caddesi’nden günde 3 milyon kişi geçiyor. Burası Hamburg’tan sonraki ikinci büyük mağazamız olacak” dedi. Topatan, bu ay içinde Saturn Forum Marmara’yla üçüncü mağazalarını açacaklarını da bildirdi.

Aşk var, teknoloji eksik

Topatan, Demirören Alışveriş Merkezi’ndeki yeni mağazayla ilgili şunları anlattı: “Taksim’de notalji var, eğlence var, tarih var, aşk var. Ama teknoloji eksikti. Taksim’e biz teknolojiyi getiriyoruz. Mağazada 55 bin ürün çeşidi olacak. Taksim’de kimse elinde kutularla dolaşmayacak. Müşterilerimizin ürünlerinin teslimatını Okumaya devam et

Fuzul Grup tarafından Başakşehir’de inşa edilen Olimpa Alışveriş Merkezi, 45 milyon dolar yatırımla açılırken, tedarikçileriyle birlikte 1500 kişiye iş sağlayacak.

Dün Olimpa Alışveriş Merkezi’nin açılışını yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, alışveriş merkezinin bir yaşam merkezi olarak, modern mimarisiyle, oyun alanları, sinemaları, parklarıyla bu önemli yatırımın Başakşehir’e ayrı bir güzellik, ayrı bir değer kattığını, hızla gelişen, nüfusu hızla artan, İstanbul’un modern yüzü olan Başakşehir’in böyle bir yatırımı hak ettiğini söyledi. Erdoğan, Başakşehir’i 2008 yılında ilçe yaptıklarını, Olimpiyat Stadı’nın yanında da 1 milyon metrekare üzerine bir hastane kuracaklarını da belirtti.
15 ayda tamamlandı
Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal da 15 ay gibi kısa sürede tamamladıkları projelerinin hayata geçtiğini, “Alışveriş Olimpiyatı Başlıyor” sloganıyla açılan merkezi, ilçenin modern yüzüne katkı sağlamak amacıyla tasarladıklarını kaydetti. Alışveriş merkezinin bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olduğunu ve bölgede yaşayanların her türlü beklentilerini aynı anda karşılama imkanı bulacaklarını belirten Akbal, alışveriş merkezinin Türkiye’nin ilk bölgesel alışveriş merkezi olduğunu ve 1500 kişiye istihdam sağlayacağını belirtti.

OLİMPA AVM MAĞAZA LİSTESİ VE DETAY RESİMLER Okumaya devam et

Haber: Metro Merter’de 17. Mağazasını Açtı  Metro Toptancı Market’in Türkiye’deki 17’inci mağazasının açılışı Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın katılımıyla Merter’de gerçekleştirildi.

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Türkiye’de yaklaşık 25 bin uluslararası sermaye yatırımının bulunduğunu belirterek, “Bu 25 bin yabancı firmanın 13 binden fazlası AB üyesi ülkelerden gelen yatırımlardır. Yani yarısından fazlası AB’den geliyor. Onun için kimse Türkiye’nin eksenini falan tartışmasın” dedi.
Metro Cash Carry Şirketinin İstanbul Merter Mağazasının açılış törenine katılan Egemen Bağış, Türkiye’nin ekonomisine ve istihdamına çok önemli katkılar
sağlayacak mağazanın açılışında bulunmaktan memnuniyet duyduğunu, geçen yıl Aralık ayında da Metro Toptancı Marketlerinin 14. mağazasını açmanın yine kendisine nasip olduğunu kaydetti.

Metro Grubunun “2010 yılında 4 mağaza birden açma” sözü verdiğini aktaran Bağış, “Bugün bu sözün yerine getiriliyor olması, Metro Grubu için olduğu kadar Türkiye için de gurur verici bir tablodur” dedi.Bağış, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bizim kültürümüzde ‘misafir bereketiyle gelir’ anlayışı var. Gerçekten Metro bereketiyle geldi. Bunun en güzel örneklerinden biri de Okumaya devam et

1 2 3 5