Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

Akıllı Terazi

CarrefourSA Türkiye’de yeni bir yatırıma daha imza atıyor. İlk kez uygulanan konsept ile CarrefourSA, alışverişte bambaşka bir dönem başlatıyor.

Türkiye’nin en büyük perakende zincirlerinden biri olan CarrefourSA, 28 Nisan 2011’de dev hipermarketini, mağazada düzenlenecek sürprizlerle dolu festival ile açıyor. Bakırköy’de bulunan Marmara Forum AVM’de açılacak olan hipermarketi ile CarrefourSA ilk kez uyguladığı konsept ile alışverişi bambaşka bir deneyime dönüştürüyor.

Perakendede hem çok rahat hem de çok eğlenceli yepyeni, çığır açan bir konsept yaratan Marmara Forum CarrefourSA alışverişte rahatlığın ve eğlencenin ucuzlukla buluşacağı tüm yenilikleri birlikte yaşayacaksınız.

Sadece taze gıda alanı bir süpermarketin 10 katı büyüklüğünde
Ortalama bir süpermarket alanın yaklaşık 10 katı büyüklüğünde olan ve 3000 adet taze ürün çeşidi ile Türkiye’nin aynı çatı altındaki en büyük taze gıda pazarına sahip olan Marmara Forum CarrefourSA semt pazarındaki ürünler ile sokağınızdaki dükkânları tek bir alanda bir araya getiriyor. Bu alanda, Malatya Pazarı Okumaya devam et