Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

Ataköy Plus AVM

Delta Proje AŞ ve Ortakları tarafından hayata geçirilen Ataköy Plus AVM, bugünden itibaren ziyaretçiye açık. 110 milyon dolarlık bir “prestij sembolü” gibi duran alışveriş merkezi, golf aracıyla evlere servis hizmetini başlatarak Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Lokasyonu, marka karması ve mimarisiyle iddialı bir duruş sergileyen Ataköy Plus Alışveriş ve Yaşam Merkezi, merakla beklenen açılışını bugün gerçekleştirdi. Delta Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Delibalta, Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Cemil Demirbakan, kiralama faaliyetlerini yürüten Muzaffer Gülöz ve Sitare Algan’ın katılımıyla açılış öncesinde düzenlenen basın lansmanında ise projenin detayları aktarıldı. AVM’nin getirdiği çarpıcı yenilikler arasında, golf aracıyla evlere servis hizmeti de var! Buna göre çevredeki lüks konaklarda yaşayanların, “Gelip beni alır mısınız?” demesi yeterli. Kendilerini kapıda bekleyen özel golf aracı sayesinde alışveriş merkezine kolayca ulaşabilecekler.

“Yılda 8 milyon ziyaretçi bekliyoruz” Okumaya devam et