Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

Bağdat Caddesinde Sanal Market

19 Aralık’11 tarihli Metro İstasyonunda Market Alışverişi başlıklı yazımızda bahsettiğimiz Güney Kore’deki Tesco Market’in metro istasyonunda yaptığına benzer bir uygulama da ülkemizden geldi. Migros yöneticileri bu uygulamadan etkilenmiş ve esinlenmiş olacaklar ki benzer bir yolu Bağdat Caddesinde denemişler. Önceki haberde olduğu gibi bunu da video ile süsleyerek sizlere sunuyoruz.


Migros, tüketicilerin evlerinden veya bulundukları herhangi bir yerden barkod okutarak sipariş verebildikleri ˊˊmobil marketˊˊ uygulamasını Bağdat Caddesinde kurulan sanal Migros reyonlarında tüketicilerle bir kez daha buluşturdu.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada, Mobil Market uygulamasını İstanbul Bağdat Caddesinde tüketicilerle buluşturan Migrosˊun mağaza dışı etkinliğinin yoğun ilgiyle karşılaştığı, tüketicilerin evlerinden veya bulundukları herhangi bir yerden barkod okutarak Migrosˊa sipariş verebildikleri uygulamayı kurulan sanal Migros reyonları aracılığıyla sokakta deneyimledikleri kaydedildi.

Haberin Detayları ve Videosu: Okumaya devam et