Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

Bank of America

migrosMigros’un sahibi BC Partners Migros’un stratejik seçenekleri için JP Morgan ve Bank of America’ya yetki verdi. Bunun gelecekte olası bir satış ihtimalini kuvvetlendirmesiyle Migros hisseleri sıçradı.

Migros’un yüzde 80 payını elinde bulunduran BC Partners’ın Migros için seçenekleri değerlendirdiği belirtildi. Reuters’e açıklamalarda bulunan konu hakkında bilgi sahibi olan iki kaynak JP Morgan ve Bank of America’nın BC Partners’a Migros’un strateji seçenekleri konusunda danışmanlık yaptıklarını belirtti. Kaynaklar sürecin satışla sonuçlanabileceğini belirtirken şimdiye kadar bu yönde herhangi bir karar alınmadığını belirtti.

WAL MART İLGİLENMİŞTİ

Gıda perakende sektöründeki başlıca oyunculardan olan Carrefour’da CARFA hakim ortak olan Sabancı Holding’in perakende grup başkanı Haluk Dinçer, Migros dahil olmak üzere satın alma fırsatlarını değerlendirmek istediklerini açıklamıştı.

Geçen yıl Aralık ayında ABD’li perakende devi Wal-Mart’ın Migros’u almak için Okumaya devam et