Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

bizim toptan market

Nihayet beklenen açıklama geldi. Migros Şok Marketleri Ülker grubuna sattı. 1230 mağaza için toplam 600 milyon TL alan Migros, bu sayede mağaza başına 488bin TL gibi astronomik bir rakam karşılığında satışı gerçekleştirmiş oldu. Neden astronomik; çünkü bu formatta bir mağazanın kurulumu ortalama 100 bin TL civarına mal olur. Bu hesaba göre Migros 123 milyon liraya mal ettiği şirketi %400 karla satmış oldu. (Ürünler dahilse; maliyete mağaza başı 30-40bin TL daha ekleyin.)

Haber Şöyle:

Migros Türk Ticaret, yüzde 99,60 hissedarı olduğu Şok Marketler Ticaret Anonim Şirketi’ndeki hisselerinin tamamının, Şok Marketler Ticaret Anonim Şirketine özgülenen malvarlığı ile birlikte 600 milyon lira bedelle Gözde Finansal Hizmetler Anonim Şirketi ve Bizim Toptan Satış Mağazaları Anonim Şirketine satışına ilişkin bir Hisse Devir Sözleşmesi imzalandığını bildirdi.
Yıldız Holding bünyesindeki Gözde Finansal Hizmetler AŞ ve Bizim Toptan Satış Mağazaları AŞ, Migros ile Şok’taki hisselerinin satışına ilişkin hisse devir sözleşmesi imzalandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

Gözde Finansal Hizmetler tarafından, Şok Marketler Ticaret AŞ’nin satın alınması için sözleşme imzalanmasına dair KAP’a yapılan açıklamada, Yatırım Komitesinin Türkiye’nin hızlı büyüyen sektörlerinden perakendeciliğe yatırım yapma kararı aldığını, şirketin bu amaçla perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren Şok’a yatırım yapmak için dün hisse devir sözleşmesi imzaladığını duyurdu. Okumaya devam et

Yıldız Holding şirketlerinden Bizim Toptan BIZIM koduyla İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) işlem görmeye başladı.

Yurtiçi bireysel yatırımcıdan 18.4 kat gibi rekor bir talep alan hisse senetleri 25 TL’den işleme açıldı ve ardından 27.50 liraya kadar yükseldi.Hisse senetleri günü 26.70 liradan tamamladı.

İMKB’de düzenlenen gong töreninde konuşan Yıldız Holding Perakende Grubu Başkanı Mustafa Yaşar Serdengeçti, “Halka arzımıza gösterilen ilgi yurtiçinde ve yurtdışında hem Bizim Toptan’a, hem de Yıldız Holding’e olan güveni ortaya koydu.

Özellikle yurtiçi bireysel yatırımcılardan aldığımız talep Okumaya devam et

Bizim Toptan’ın Halka Arz Edilecek Yüzde 35’lik Kısmından Sağlanacak Kaynağın Farklı Alanlarda Büyüme Hedefi İçin Kullanılabileceği belirtildi.

Yıldız Holding Perakende Grubu Başkanı Mustafa Yaşar Serdengeçti, Bizim Toptan’ın halka arz edilecek yüzde 35’lik kısmından sağlanacak kaynağın farklı alanlarda büyüme hedefi için kullanılabileceğini belirtti.
İSTANBUL (ANKA) – Yıldız Holding Perakende Grubu Başkanı Mustafa Yaşar Serdengeçti, kuruluşun yeni girdiği çay, meyve suyu ve baharat işinde büyüdüğünü, halka arz edilecek yüzde 35’lik kısımdan sağlanacak kaynağın farklı alanlarda büyüme hedefi için kullanılabileceğini belirtti.

Yıldız Holding’in organize toptan satış alanında faaliyet gösteren şirketi Bizim Toptan’ın, halka arzına ilişkin bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan Yıldız Holding Perakende Grubu Başkanı Mustafa Yaşar Serdengeçti, Türkiye’deki hızlı tüketim ürünleri pazarını değerlendirdi.

– HIZLI TÜKETİM PAZARI 99.8 MİLYAR TL OLDU-

Türkiye ekonomisinin hızlı büyüdüğünü belirten Serdengeçti, dünya çapında tanınan, “Frost & Sullivan’ın yaptığı araştırmaya göre, Türkiye’de hızlı tüketim ürünleri pazarının (FMCG), 2009’da 99.8 milyar TL’ye ulaştığını söyledi. Bu pazarın ikiye ayrıldığında toptan satış pazarının 72.9 milyar TL, organize toptan satış pazarının 3.5 milyar TL olduğunu belirten Serdengeçti, ayrıca organize toptan satışın, hızlı tüketim toptan satış ve perakendeye göre daha hızlı büyüme performansı gösterdiğine dikkati çekerek, “2015 yılında hızlı tüketim pazarında toptan satışın yüzde 9.6, perakendenin yüzde 10, organize toptanın yüzde 12.9 oranında büyümesi, hızlı tüketim ürünleri pazarında, toptan satışın 2015’de 126.6 miyar TL’ye ulaşması bekleniyor” dedi.

FMCG toptan satış sektörünün yüzde 95’inin geleneksel, yüzde 5’inin organize toptan olduğunu, Okumaya devam etBizim Toptan Market indirim dergisine ulaşmak için yukarıdaki logosuna tıklayınız.
Bilgiler direkt olarak marketin sitesinden alınmakta olup, sitemizin bu konuda sorumluluğu yoktur.