Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

Boykot Market’te Amerikan ve İsrail Malları Yok…

Konya’da bulunan bir markette Amerikan ve İsrail malları boykot edilerek satılmıyor. Markette ayrıca sağlığa zararlı olduğu için tütün mamülleri de bulundurulmuyor.

Merkez Selçuklu ilçesi Erenköy Mahallesi’nde bulunan ve ismi de Boykot olan markette son yıllarda Ortadoğu’da yaşanan olaylar nedeniyle İsrail ve Amerikan ürünleri boykot edilerek satılmıyor. Tamamen Türk mallarının satıldığı markete vatandaşlar ise yoğun ilgi gösteriyor. Marketin Genel Müdürü Memili Karakoç, açtıkları marketin Türkiye’de ilk ve tek boykot market olduğunu belirterek, “Bu marketi diğer marketlerden ayıran özellik isminde de belirttiğimiz gibi boykot. İsrail ve Amerika’nın dünyada Müslümanlara yaptığı zulüm, eziyet ve katliamları kendi çapımızda protesto etmek amacıyla böyle bir market açtık ve marketimizde kesinlikle İsrail ve Amerikan menşeli ürünler satılmamaktadır. Çünkü satılan her ürün İsrail ve Amerika’ya kurşun, bomba olarak dönmekte ve onlar da bunları masum Müslümanlar üzerinde kullanmaktadır. Onlara para kazandırmamak ve tepkimizi belli etmek için böyle bir yönteme başvurduk” dedi.
Vatandaşların olumlu tepkisiyle karşılaştıklarını da dile getiren Karakoç, “Başta neden boykot ismini Okumaya devam et