Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

Bursa Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Muhammed Nuri Örs

YORUM: Ben hala bakkalların rakibinin büyük mağazalar değil, ucuzluk marketleri olduğunu düşünüyorum. Yapılan girişimlerin ve sonucunda çıkarılacak olan yasaların hedefinin yanlış olduğu açıktır.

Yasa çıkar mı çıkmaz mı bilmem ama çıkarsa mahiyetine bağlı olarak dağın fare doğuracağını ve küçük esnafa faydasının olmayacağını düşünüyorum.

Kampanya kapsamında Bursa Bakkallar Esnaf Odası öncülüğünde bir araya gelen 30 il ve ilçe oda başkanın sadece 25.000 imza toplayabilmesi de ilginçtir.

İlker Akdoğan

Bursa Bakkallar Esnaf Odası öncülüğünde Türkiye genelinde başlatılan ‘Perakende Yasası Çıkarılsın’ imza kampanyası kapsamında toplanan 25 bin imza, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’ya teslim edildi.


Bakkallar, kampanya kapsamında bir araya gelen 30 il ve ilçe oda başkanı ile beraberindeki heyetle makamında ziyaret ettikleri TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e, perakende yasasının içeriğine yönelik rapor ile kampanya kapsamında toplanan 25 bin imza dosyasını takdim etti.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, başlatılan girişimden son derece memnun kaldığını belirterek, “Bu girişimleri önemsiyorum. Ancak bu çalışmalar sivil örgütlerin katılımıyla çoğalmalı. Perakende Yasası’nın çıkarılması hususunda Okumaya devam et