Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

Cash & Carry

Real Hipermarketleri Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, “Yenileyeceğimiz mağazaların yeni mağaza açmak kadar maliyeti oluyor. Bu sene, yenileme çalışmaları için 6 milyon avro civarında bir yatırım yapmayı planlıyoruz” dedi.

Özerkan, 2010 yılında Real Hipermarketleri’yle ilgili planlarını anlatmak üzere düzenledikleri toplantıda yaptığı konuşmada, dünyada 2009 yılının çok kolay bir sene olmadığına dikkati çekerek, Türkiye’de de krizin etkilerini hissettiklerini bildirdi.

Şu anda 13 mağazalarının bulunduğunu dile getiren Özerkan, 4 tanesini daha önceden yenilediklerini, 6 tanesini daha yenileyeceklerini belirtti.

Yenileme çalışmalarının bir mağaza açılışı kadar maliyeti olduğunun altını çizen Özerkan, bu çalışmalara 6 milyon avro civarında yatırım yapmayı planladıklarını söyledi.

Özerkan, bu yıl yeni mağaza açmayı düşünmediklerini ifade ederek, büyük şehirlerde planladıkları yeni lokasyonlar olduğunu, özellikle mağaza açmak anlamında büyük şehirlere yoğunlaşmak istediklerini vurguladı.

Yıl sonuna kadar bütün mağazaların yenilenmesini hedeflediklerini dile getiren Özerkan, Ankara, Konya ve Beylikdüzü mağazalarını Ramazan ayına kadar yetiştirmeyi planladıklarının altını çizdi. Okumaya devam etBizim Toptan Market indirim dergisine ulaşmak için yukarıdaki logosuna tıklayınız.
Bilgiler direkt olarak marketin sitesinden alınmakta olup, sitemizin bu konuda sorumluluğu yoktur.Metro Toptan Market indirim dergisine ulaşmak için yukarıdaki logosuna tıklayınız.
Bilgiler direkt olarak marketin sitesinden alınmakta olup, sitemizin bu konuda sorumluluğu yoktur.