Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/marketciyim/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop_class.php on line 3868
Twitter
Facebook

Çevreci Kiosk

Migros Ticaret A.Ş., İstanbul’dan yola çıkan ve Anadolu’nun değişik illerini dolaşacak Perakende Treni’nde yeni uygulamalarını tüketicilerle buluşturuyor.

Mobil Market, Jet Kasa ve Çevreci Kiosk gibi sektördeki yeniliklerini Perakende Treni’ndeki vagonuna taşıyan Migros Ticaret A.Ş, Anadolu’ya giderek bu yenilikleri kamuoyuyla paylaşacak.

Haydarpaşa Garı’ndan yola çıkan Perakende Trenin’nin tanıtım toplantısına katılan Migros Ticaret A.Ş. Kurumsal İletişim Grup Müdürü Ahu Başkut Alyanak, trenin ilk durağı Eskişehir’den başlayarak güzargahtaki 7 ilde Migros’un tüketicinin hayatına dokunan yeniliklerini sergilemeyi önemli bir fırsat olarak gördüklerini belirtti.

Perakende Treni’nde Migros vagonunu ziyaret edenlerin Migros’un yenilikçi dünyasına adım atacağını ifade eden Alyanak, ‘Örnek reyonlarımızla içeride mağaza atmosferini yaratırken, asıl dikkati hergün milyonlarca Migros tüketicisinin mağaza içinde deneyimlediği yenilikçi hizmet ve Okumaya devam et