Twitter
Facebook

Başlığı biraz tedbirli atmamın sebebi, henüz sadece ön protokolün imzalanmış olmasıdır. Aldığım güçlü duyumlara göre İsmar ile Reyon Market arasındaki flört son aşamasına gelmiş durumda.

Aldığım bilgiye göre İsmar, Reyon Market’in 24 şubesini, genel merkezini ve tüm isim haklarını almak için ön protokolü imzalamış. 1 Mart 2013 tarihi itibariyle de kendi bünyesine bünyesine katacakmış. İlk etapta mağazaların isimlerini değiştirmeyip Reyon Market tabelasıyla devam edecekleri  duyumlarım arasında. Yine personele dokunmayacakları ve bunun özellikle Reyon Market sahibi Ali Kara’nın ön şartı olduğu da duyduklarım arasındadır.

Akyürek Şirketler Grubu bünyesinde bulunan İsmar marketler zinciri geçtiğimiz hafta içinde Can Özbay’ı Genel Müdür makamına getirmişti. İstanbul’da 16, Şanlıurfa’da 8, Mardin’de 1, Kahramanmaraş’ta 3, Gaziantep’te 1, Kilis’te 1, Eskişehir’de 9, Bilecik’te 1, Kütahya’da ise 2 mağazası olan İsmar’ın toplam mağaza sayısı 42 idi. Bu anlaşma nihayetlenirse mağaza sayısı 66’ya çıkmış olacaktır.

Kısa süre içerisinde netleşeceğini ve kamuoyuna duyuralacağını düşündüğüm satın almayla ilgili gelecek haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir