Twitter

Bültene abone olun

Facebook

Anketler

Bir Gıda Marketinden Öncelikli Beklentileriniz Nelerdir? (5 adet seçenek işaretleyebilirsiniz)

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

bim-mercadonaBİM, “File” isimli market zinciriyle Migros, Kipa ve CarrefourSA gibi büyük marketlerle rekabete hazırlanıyor. BİM fiyatları uluslararası market zincirlerine göre yüzde 20 daha aşağıda tutacak.

Türkiye’nin indirimli market zinciri BİM, ‘File’ markası ile ‘büyüme’ kararı aldı. Mağaza sayısı son olara 4 bin 354’e ulaşan discount zinciri BİM, büyük marketlerle rekabet yoluna File markası ile çıkacak. BİM’de kendine Alman Aldi’yi örnek alan şirket, bu kez İspanya’nın yerel zinciri Mercadona’yı model olarak seçti.

4 bin mağazanın üstüne çıkınca pazarda kendi ayağına basma endişesi yaşayan şirket, bir süredir bin metrekarenin üzerindeki marketlerle rekabet etme arayışı içindeydi. 2013 yılını 413 milyon net kâr ile kapatan ve bu kaynağın önemli bir kısmını yeni markaya yatırmak üzere çalışmalara başlayan BİM yönetimi, Devamını oku

Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

  uberUber’den 40 TL indirimle seyahat etmek için bu yazıyı okuyunuz.

  UBER ARTIK TÜRKİYE’DE..

  Son zamanlarda gerek dış basından gerekse iç basından bir Uber terimi girdi hayatımıza. Avrupa’da taksicilerin eylem yapmasına neden olan şirket artık Türkiye’de. İlk girişini İstanbul’da ve UberBlack formatuyla geçen günlerde yaptı. Sunumu da yapan Uber milli basbetbolcu Sinan Güler ile dijital pazarlama yöneticisi Sinemis Candemir İstanbul’da UberBLACK servisiyle ilk yolculuğu yapmış. Özel sürücülü Mercedes S Class araçla bulundukları yerden istediği yere gittiler.

  Uber Nedir?

  Taksi çağırmak gibi değilde daha çok lüks özel araç temini gibi düşünülebilir. Web üzerinden veya akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla sisteme kayıt oluyorsunuz.

  Kayıt olurken kredi kartı bilgilerinizi girmeniz isteniyor. Bunun sebebi ise yolculuğunuz esnasında ve sonrasında sizden nakit ücret talep edilmemesidir. Tüm işlemler için gerekli tutar kredi kartınızdan çekiliyor. Sonra uygulama üzerinden araç çağırıyorsunuz. Mercedes S Serisi bir araç sizi almaya geliyor.

  Kendi anlatımlarıyla;

  Uber, yolculukta çığır açıyor. Uygulamalarımız üzerinden yolcularla sürücüleri sorunsuz bir şekilde bir araya getirip, onlara daha fazla fırsat sunarak şehirleri daha ulaşılabilir kılıyoruz. 2009 yılında kurulduğundan bu yana 70 şehirde hayata geçen Uber, insanları bir araya getirmek ve şehir ulaşımını kolaylaştırmak için dünyada hızla yayılıyor.


  Nasıl kayıt olurum?

  Aşağıdaki adımları uygulayıp üye olduğunuzda ilk seyahatinizde 40 TL indirim kazanırsınız.

  • https://www.uber.com/invite/uber-indirimli-kaydol  adresine tıklayınız.
  • Burada çıkan formu eksiksiz olarak doldurunuz.
  • Kredi kartı bilgilerinizi de girmelisiniz. Fakat kullanmadığınızda herhangi bir ücret çekimi yapılmayacaktır.
  • En alttaki promosyon kodu kısmında uber-indirimli-kaydol ibaresi olmasına dikkat ediniz. Yoksa yazınız.
  • Kaydol butonuna tıklayarak kaydı bitiriniz.

  İndirim Kodu: uber-indirimli-kaydol Bu kod sayesinde ilk seyahatinizde 40 TL indirim kazanacaksınız. Yani ilk seyahatiniz 50 TL tuttu diyelim, bu şekilde üye olduğunuz için sadece 10 TL ödeyeceksiniz. Yada 40 TL’lik bir yere gittiğinizde hiç bir ücret ödemeyeceksiniz.

  Telefona Uygulama Yükleme:

  Kayıt işlemini bitirdikten sonra akıllı cep telefonunuza Uber uygulamasını yükleyiniz. İsterseniz, ilk önce uygulamayı telefonunuza kurup buradan da kayıt olabilirsiniz. Fakat indirimden faydalanmak için İndirim Kodu: uber-indirimli-kaydol yazmayı unutmayınız. Yüklemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Ya da iPhone için AppStore, Android telefonlar için Google Play’den Uber yazıp aratınız.

  iPhone Telefonlar İçin TıklayınızAndroid Telefonlar İçin Tıklayınız

  Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra yukarıdaki formu doldururken kullandığınız eposta adresi ve şifrenizi kullanarak giriş yapınız.

  İşte bu kadar..! Artık 40 TL indirimle ilk seyahatinizi yapmaya hazırsınız.


  Devamını oku

  Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

   genpaCarrefourSA, Genpa’nın Antalya’daki mağazalarından 15 tanesini bünyesine kattığını duyurdu.
   Bir süredir mali sıkıntıda olduğundan dolayı birçok mağazasını kapatan Genpa, maddi kaynak arayışlarına karşılık buldu. Borçlarını bitirmek için maddi kaynak arayışında olan şirket, elindeki mağazalardan 15 tanesini CarrefourSA’ya devretmek üzere anlaşma imzaladı.

   Satın alma işlemi ile ilgili CarrefourSA tarafından gerçekleştirilen resmi açıklama şöyle; “Şirketimiz ile Genyapı Mühendislik Hizm. İnş. Gıda Tur. Tic. ve San. A.Ş. (“Genyapı”) arasında, Genyapı tarafından işletilmekte olan toplam 15 (onbeş) adet süpermarketin (“Süpermarketler”) sabit değerlerinin her türlü takyidattan ari olarak Şirketimize satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla 21 Mayıs 2013 tarihinde Devamını oku

   Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

    onur-cemal-ozenGıda perakendeciliğinde faaliyet gösteren Özen Grup, satın almalarla büyüyor. Bünyesindeki Onur Market ile İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgesinde 59 mağazasıyla hizmetlerine devam eden Özen Grup, Efor Market’in 16 şubesini satın aldı.

    Efor market’in elinde hala İstanbul mağazaları bulunuyor. Fakat müşterisi çıkarsa onları da satacağı konuşuluyor..

    Özen Grup, Efor Market’in Trakya bölgesinde faaliyet gösteren 16 şubesini Onur Market bünyesine katarak, mağaza sayısını 75’e yükseltti.

    Süpermarketçilik alanına yoğunlaşacak
    Grubun amiral gemisi Onur Market’in hizmet ağının yeni satın almalarla daha da genişleyeceğini belirten Özen Grup CEO’su Cemal Özen “2014 yılında hedeflerimiz Devamını oku

    Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

     yerel-zincirler-bulusuyorOrganize perakende sektörünün en önemli halkası yerel zincir marketler, 16–17 Nisan tarihlerinde İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde buluşuyor. Yerel Zincirler Buluşuyor’da uzman isimlerin sunumlarıyla ‘Marka’ konusu masaya yatırılacak

     Türkiye Perakendeciler Federasyonu(TPF) tarafından düzenlenen organize gıda perakendesinin en büyük fuar ve kongre organizasyonu olan Yerel Zincirler Buluşuyor 2014 (YZB 2014), bu yıl altıncı kez kapılarını açıyor. 16 – 17 Nisan tarihlerinde perakendeci, üretici, tedarikçi ve perakende sektörüne hizmet sunan firmaları bir araya getirecek olan YZB 2014’ün bu yılki ana teması ise, “Marka”. YZB 2014 konferansı ve fuarına yerli ve yabancı sektör Devamını oku

     Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

      İNDİRİM DERGİLERİ