Twitter
FacebookMetro Toptan Market indirim dergisine ulaşmak için yukarıdaki logosuna tıklayınız.
Bilgiler direkt olarak marketin sitesinden alınmakta olup, sitemizin bu konuda sorumluluğu yoktur.

Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

  Metro Toptan Market İndirim Dergileri için 4 cevap

  • normal bakkaldan aldaha ucuz mesela aykkabı indirime giriyor diyelim 30tl tamam gidiyosun bakıyosun almak için gidiyon çok satılan numara yok büyük satılmayan numaralara indirim yok eee 42 numara alcam neymiş onun fiyatı 90-100tl böyle şey mi olur yapma ozaman hiç kampanya

   Yoruma Katılıyor musun? Thumb up 0 Thumb down 0

  • İndirim yapıyorsunuz; gidiyoruz almaya, yok… Defalarca arıyorum yok, “elimizde kalmadı gelmedi” diyorlar. Dergisi de bize geliyor. Dergiye de koymuşlar ama yok.. Olmayan şeyi neden koyuyorsunuz dergiye ve satıyoruz diyorsunuz?

   Yoruma Katılıyor musun? Thumb up 0 Thumb down 0

   • Merhaba Sayın Berke;
    bu gibi durumlarda ürünün ismini ve hangi il/ilçedeki Metro mağazasında arayıp bulamadığınızı yazarsanız; yetkilileri bilgilendirmemiz veya sizi yönlendirmemiz daha kolay olur.
    Saygılarımla..

    Yoruma Katılıyor musun? Thumb up 0 Thumb down 0

   • Haklısın dostum,samsun çarşı mağazasından bana mesaj geliyor telefonuma,mağazaya bir gidiyorum pir gidiyorum,beş dakkada bjk anlıyacağın. Ama sonuç hüsran,indirim yok diyor eleman.. Bende mesajı gözüne sokuyorum telefonumu göstererek,bak al oku diyorum:)
    genelde bütün mağazalarda böyle, mesela örnek çarşı mağazası,yüzde 50 indirim var bütün ürünlerde spor ayakkabıda diye telime msj geliyor,sonra gidiyorum,250. 300 tl fiyat cekiyor eleman, eee o zaman niye mesaj yolluyorsunuz kardeşim milleti kandırıyorsunuz,?

    Yoruma Katılıyor musun? Thumb up 0 Thumb down 0

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir