Twitter
Facebook

Migros 55. yılında tavuğun kilosunu 55 kuruşa indirdiMigros, geçen yıl 1.97 milyar liraya İngiliz BC Partners tarafından kontrol edilen Moonlight Capital’a satıldıktan sonra 55. yıl kutlamalarında dört önemli kampanyaya imza attı. Şirketin yeni kampanyalarını duyurmak için basın toplantısı düzenleşen Migros Genel Müdürü Özgür Tort, Migros’ta satılan tüm tüketim mallarının ömür boyu Migros garantisi altında olacağını, son kullanma tarihi geçen açılmamış ürünlerin ömür boyu iade alınacağını, Migros mağaza ve mağaza otoparklarında müşteri eşyalarının artık Migros güvencesinde olacağını duyurdu.

İÇKİ VE SİGARA HARİÇ

Migros’un, garanti belgesi olmayan tüm ürünleri ömür boyu garanti altına almayı taahhüt ettiğini belirten Tort, tüketicilerin, kalitesinden memnun olmadığı tüm tüketim ürünleri Migros satış fişi ile ömür boyu değiştirebileceğini (İçki, sigara, garanti belgesi olan ürünler hariç) kaydetti. Tort, Migros’un çeşitli nedenlerle tüketicilerin satın alıp kullanamadığı tüketim ürünlerini de değiştirme garantisi verdiğini vurguladı.   Tort, Migros’un mağaza ve mağaza otoparklarında hırsızlığa karşı da güvence altına aldığını, mağaza ve otoparkta tespit edilen eşya ve araç hırsızlığına karşı, Migros Club müşterilerinin son bir yılda kartında kayıtlı alışveriş tutarının 2 katına kadar güvence altına alınacağını söyledi.

haber_kaynak

Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

  Migros’ta Ömür Boyu İade Garantisi için 2 cevap

  • benim bi telefonum var daha garantiside var ama her zaman bozuluyor şimdide garantide 46. gününde bugünle beraber acaba telefonu geri iade edebilirmiyim

   Yoruma Katılıyor musun? Thumb up 0 Thumb down 0

   • Merhaba Şükrü Bey;
    Migros söz konusu garantiyi içki, sigara ve garantisi olan ürünler hariç diye sınırlamış. Sizin elinizdeki telefonun garanti belgesi olduğu için bu kapsamda değerlendirilmeyecektir.
    Saygılarımla..

    Yoruma Katılıyor musun? Thumb up 0 Thumb down 0

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir