Twitter
Facebook

Migros'tan iki yeni uygulamaMigros, iki yeni uygulamasını açıkladı. ‘Kolay Vezne’ uygulaması ile dileyen müşteriler tüm fatura ödemelerini Migros mağazalarında gerçekleştirebilecek. Ayrıca tüketiciler ‘Mobil Market’ ile evlerinden veya bulundukları her yerden barkod okutarak Migros’a sipariş verebilecek.

Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Özgür Tort, daha önce hayata geçirilen mağaza içinde ATM uygulamasının yanı sıra bir yeni hizmeti daha devreye soktuklarını açıkladı. ‘Kolay Vezne’ adıyla anılan uygulama ile dileyen herkes, 153 kuruma ait fatura ödemelerini 1 TL karşılığında tüm Migros, Tansaş, Şok, 5M ve Macrocenter mağazalarındaki kasalardan gerçekleştirebiliyor.

Mutfakta barkod okutup, ürünü sepete atma devri başladı

Özgür Tort, Mobil Market ile tüketicilerin artık istedikleri ürünün kutusundaki barkodu, kasalarda olduğu gibi iPhone markalı cep telefonlarının kamerasına okutabileceklerini ve alışveriş sepetlerini istedikleri şekilde, istedikleri yerden doldurabileceklerini açıkladı.

Tort, “Düşünün ki, evdesiniz, markete gidecek vaktiniz yok, ürünlerin eve getirilmesini istiyorsunuz. Ürünleri tıpkı reyondan seçer gibi evdeki dolabınızdan seçmek, cep telefonunuza barkodunu okutarak sepete atmak ve böylece tıpkı markette alışveriş yapar gibi dokunarak, hissederek alışveriş yapmanız mümkün” dedi.

Barkod okutma uygulaması ile örneğin evdeki süt kutusunun ya da komşu ziyaretinde tadılan kahvenin barkodunu okutmak ve anında sipariş vermek mümkün hale gelecek.

Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir