Twitter
Facebook

Fuzul Grup tarafından Başakşehir’de inşa edilen Olimpa Alışveriş Merkezi, 45 milyon dolar yatırımla açılırken, tedarikçileriyle birlikte 1500 kişiye iş sağlayacak.

Dün Olimpa Alışveriş Merkezi’nin açılışını yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, alışveriş merkezinin bir yaşam merkezi olarak, modern mimarisiyle, oyun alanları, sinemaları, parklarıyla bu önemli yatırımın Başakşehir’e ayrı bir güzellik, ayrı bir değer kattığını, hızla gelişen, nüfusu hızla artan, İstanbul’un modern yüzü olan Başakşehir’in böyle bir yatırımı hak ettiğini söyledi. Erdoğan, Başakşehir’i 2008 yılında ilçe yaptıklarını, Olimpiyat Stadı’nın yanında da 1 milyon metrekare üzerine bir hastane kuracaklarını da belirtti.
15 ayda tamamlandı
Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal da 15 ay gibi kısa sürede tamamladıkları projelerinin hayata geçtiğini, “Alışveriş Olimpiyatı Başlıyor” sloganıyla açılan merkezi, ilçenin modern yüzüne katkı sağlamak amacıyla tasarladıklarını kaydetti. Alışveriş merkezinin bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olduğunu ve bölgede yaşayanların her türlü beklentilerini aynı anda karşılama imkanı bulacaklarını belirten Akbal, alışveriş merkezinin Türkiye’nin ilk bölgesel alışveriş merkezi olduğunu ve 1500 kişiye istihdam sağlayacağını belirtti.

OLİMPA AVM MAĞAZA LİSTESİ VE DETAY RESİMLER

FUZUL Yapı’nın 10 bin metrekare arsa üzerinde 40 bin metrekare inşaat alanına sahip olan alışveriş merkezinde 68 mağaza bulunuyor. 6 kattan oluşan alışveriş merkezinde 400 araç kapasiteli kapalı, 250 araç kapasiteli açık otopark bulunuyor.


Alvina  – Armine – Afiyet
B&H&N Bay ve Bayan Güzellik Salonu –  Beko – Bluekey –  Burger King –  Bereket Döner
Cisse
Çağrı Hipermarket
Emin Peynirci – Erkek Kuaförü – Esharp – English Home – Eczane – Evlen Home
Flo
Görgülü – GIFT Shop – Giza İç Giyim
Hatemoğlu – Hanzade – Hammame
Jolly
Kid Centrum – Kuyum – Kiğılı – Koton – Kumpir Box
Lc Waikiki
Marmaris Büfe
Nt – Nisanur
Pal Optik – Penti – PlayLand – Pizza Big
Site Sinemaları – Simulator
Tabbana Ayakkabı – Tekbir – TeknoSa
Uğur İnci
Waffle Art
Zeyland

Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir