Twitter
Facebook

Yapı market zinciri Tekzen, 76. şubesini Sivasˊta açtı.

Polat Center Alışveriş Merkezinin birinci katında bin 500 metre karelik alanda faaliyet gösterecek Tekzen yapı marketin açılışına, Vali Ali Kolat, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım, Tekfen Holding Yönetim Kurulu üyesi ve Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Gigin, bu sektörde 130ˊa yakın şirket ve mağaza bulunduğunu, bunun 76 şubesini kendilerinin açtığını söyledi. Bu sektörde ilk ve tek yerli sermaye olarak Türkiyeˊde 40 şehirde bulunduklarını anlatan Gigin, en yaygın yapı market olduklarını ifade etti.

Yaklaşık 800 üretici firmayla çalıştıklarını anlatan Gigin, mağazalarında 80 bin değişik ürün bulunduğunu, Sivasˊta açılan mağazada ise ilk etapta 7 bin 500 ürünün satışa sunulacağını, önümüzdeki günlerde ürün çeşidinin artacağını kaydetti.

Gigin, ürünlerinin Türkiyeˊnin her yerinde aynı fiyattan satışa sunulduğunu, il merkezindeki tedarikçilerle de çalışmaya hazır olduklarını belirtti.

Tekzenˊe Sivasˊta yapacağı hizmetlerde başarılar dileyen Vali Kolat da, Belediye Başkanı Ürgüp ve TSO Başkanı Yıldırım ile birlikte şubenin açılışını yaptı. Vali Kolat daha sonra mağazayı gezerek, bilgi aldı.

(A.A)

Beğendiyseniz, dostlarınızla paylaşın..

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir